Południowa Okręgowa Izba Urbanistów z siedzibą w Katowicach

małopolskie | świętokrzyskie | śląskie | podkarpackie

Struktura Izby

Struktura Południowej Okręgowej Izby Urbanistów z siedzibą w Katowicach (Kadencja 2010-2014) Okręgowa Rada Izby Urbanistów: 
  
Przewodniczący Rady: Kafka Krzysztof
Zastepcy Przwodniczącego: Arvay Podhalańska Ewa;   Strojny Alicja;  Remi Krawczyk Anna
Sekretarz Rady: Orzeł Bożena
Skarbnik Rady: Hawro Krajka Maria
Członkowie Prezydium: Matuszko Antoni;   Tomaszewski Marek
Członkowie Rady: Dydek Elżbieta ; Kaczorowska Maria ; Pankiewicz Wiesław ; Przybysz Ławnicka Małgorzata; Skuza Karol; Skomiał Iwona; Staniewicz Anna; Wacowska Ewa
  
Okręgowa Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący:
  Pawłowski Andrzej
Członkowie Komisji: Bardanaszwili Ruben; Kowal Słowińska Barbara; Jeżak Janusz; Gerula Edward
  
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny:
Przewodnicząca: Maria Witosławska
Czlonkowie Sądu: Bartkowicz Barbara; Bogucka Lidia; Rodak Zenon; Gołuch Gabriela; Raińczuk Anna  
   
Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna:
Przewodnicząca: Piękoś Zofia
Członkowie Komisji: Ewa Gruszczyńska; Elżbieta Szczepińska; Wiesław Chmielewski; Dorota Szlenk Dziubek; Barbara Kapnik; Tadeusz Morawiec; Ewa Franta; Henryk Malawski
  
Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej: Barbara Zastawniak  
Zastepcy: Przedziński Marek; Puchyr Małgorzata
  
Delegaci na Zjazd Krajowy Izby Urbanistów:
Arvay Podhalańska Ewa   
Banduła Jacek   
Bardanaszwili Ruben   
Dydek Elżbieta   
Franta Piotr   
Gołuch Gabriela   
Hawro Krajka Maria   
Jaśkiewicz  Magdalena   
Kafka Krzysztof   
Mancewicz Agnieszka   
Matuszko Antoni   
Modzelewska Maria   
Pankiewicz Wiesław   
Piękoś Zofia   
Przybysz Ławnicka Małgorzata   
Remi Krawczyk Anna   
Rodak Zenon   
Staniewicz Anna   
Strojny Alicja   
Sztechman Jacek   
Tomaszewski Marek   
Wacowska Ewa   
Zastawniak Barbara
  
Delegaci na Zjazd Okręgowy POIU:
Arvay Podhalańska Ewa  
Banduła Jacek  
Bardanaszwili Ruben  
Bartkowicz Barbara  
Bilski Andrzej  
Bogucka Lidia  
Chmielewski Wiesław  
Czarnecka Aneta  
Czyż Jolanta  
Dołhun Anna  
Dydek Elżbieta  
Franta Piotr  
Gołuch Gabriela  
Grabowska Alicja  
Gruszczyńska Ewa  
Hawro Krajka Maria  
Jaśkiewicz Borecka Monika  
Jaśkiewicz Magdalena  
Jeżak Janusz  
Kaczorowska Maria  
Kafka Krzysztof  
Knapik Barbara  
Kowal Słotwińska Barbara  
Magdziak Andrzej  
Mancewicz Agnieszka  
Matuszko Antoni  
Modzelewska Maria  
Mogielnicki Jacek   
Morawiec Tadeusz  
Orzeł Bożena  
Pankiewicz Wiesław  
Pietrasz Małgorzata  
Piękoś Zofia  
Piórecki Jacek  
Przedziński Marek  
Przybysz Ławnicka Małgorzata  
Puchyr Małgorzata  
Raińczuk Anna  
Remi – Krawczyk Anna  
Rodak Zenon   
Salabura Katarzyna  
Skomiał Iwona  
Skuza Karol  
Staniewicz Anna  
Strojny Alicja  
Szczepińska Elżbieta  
Szlenk Dziubek Dorota  
Sztechman Jacek  
Tomaszewski Marek  
Tront Sławomir  
Tyrlik Małgorzata  
Wacowska Ewa  
Węgrzyn Ełżbieta  
Witosławska Maria  
Zastawnik Aleksandra

|637 views |