Południowa Okręgowa Izba Urbanistów z siedzibą w Katowicach

małopolskie | świętokrzyskie | śląskie | podkarpackie

Lista osób rekomendowanych do GKUA

W imieniu Okręgowej Rady Izby Urbanistów z siedzibą w Katowicach, proszę wszystkich Państwa zainteresowanych uzyskaniem rekomendacji do komisji urbanistyczno – architektonicznych o wypełnienie załączonej ankiety (Kliknij aby pobrać ankietę). Wchodząca w życie, w lipcu b.r. nowa ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, nakłada obowiązek powoływania komisji urbanistyczno – architektonicznych, jako organów doradczych na poziomie krajowym, wojewódzkim, gminnym a także w miarę potrzeby także na poziomie powiatu (art.8 ust. 1-5 Ustawy z dnia 27 marca 2003r. O planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym).

Art. 8 ust. 6 tej ustawy określa, że: “Organy doradcze … składają się z osób o wykształceniu i przygotowaniu fachowym związanym bezpośrednio z teorią i praktyką planowania przestrzennego, w tym co najmniej w połowie z osób rekomendowanych przez branżowe stowarzyszenia i samorządy zawodowe” – do których należy nasza Izba. W związku z występowaniem organów administracji samorządowej, Rada Okręgowa Izby Urbanistów z siedzibą w Katowicach opracowuje listę członków Izby, rekomendowanych do komisji urbanistyczno – architektonicznych.
        Do opracowania takiej listy potrzebne są jednak aktualne informacje określone w ankiecie. Ponadto zgodnie z uchwałą Rady Okręgowej Izby Urbanistów z siedzibą w Katowicach z dnia 27 czerwca 2003r. konieczne jest posiadanie uprawnień urbanistycznych lub do projektowania w planowaniu przestrzennym – zamiennie 5-letniego stażu w Izbie Urbanistów. Zawartość ankiet zostanie wstępnie przeanalizowana i oceniona przez zespoły ds. rekomendacji, będące organami pomocniczymi Rady Okręgowej Izby Urbanistów. Wyniki prac zespołów ds. rekomendacji będą rozpatrzone na najbliższym posiedzeniu Rady Okręgowej, która w trybie głosowania zadecyduje o umieszczeniu kandydata na liście członków OIU rekomendowanych przez Okręgową Izbę Urbanistów do komisji urbanistyczno – architektonicznych.

 

L.p. Nazwisko i Imię KT Miasto Województwo
1 Arvay Podhalańska Ewa KT-181 Kraków małopolskie
2 Banduła Jacek KT-056 Kraków małopolskie
3 Bardanaszwilli Ruben KT-173 Krosno podkarpackie
4 Bielecki Jerzy KT-120 Kielce świętokrzyskie
5 Biernacka Nowak Dorota KT-148 Tarnowskie Góry śląskie
6 Bogacz Bogusław KT-077 Katowice śląskie
7 Bogucka Lidia KT-158 Krosno podkarpackie
8 Chaber Bogdan KT-007 Katowice śląskie
9 Chmielewski Wiesław KT-079 Rybnik śląskie
10 Chromik Wolak Maria KT-159 Kraków małopolskie
11 Cubała Janusz KT-122 Knurów śląskie
12 Czernek Barbara KT-218 Sanok podkarpackie
13 Czyż Jolanta KT-312 Kraków małopolskie
14 Doktór Zbigniew KT-038 Ostrowiec Św. świętokrzyskie
15 Dołhun Anna KT-084 Katowice śląskie
16 Domańska Joanna KT-064 Łaziska Górne śląskie
17 Doniec Krystyna KT-083 Rzeszów podkarpackie
18 Duda Oktawian KT-063 Nowy Sącz małopolskie
19 Dydek Elżbieta KT-166 Rzeszów podkarpackie
20 Dziużyńska Kaczor Zdzislawa KT-061 Tarnów małopolskie
21 Franta Ewa KT-017 Chorzów śląskie
22 Franta Piotr KT-022 Chorzów śląskie
23 Gabryś Alfreda KT-140 Zagórze małopolskie
24 Gburek Ryszard KT-086 Pszczyna śląskie
25 Godzisz Grychowska Barbara KT-109 Kielce świętokrzyskie
26 Gołuch Gabriela KT-175 Rzeszów podkarpackie
27 Goras Ewa KT-149 Kraków małopolskie
28 Górska Iwona KT-185 Sucha Beskidzka śląskie
29 Górszczyk Helena KT-041 Nowy Sącz małopolskie
30 Gruca Edmund KT-029 Lubliniec śląskie
31 Gruszczyńska Ewa KT-021 Kraków małopolskie
32 Grzelak Elżbieta KT-027 Częstochowa śląskie
33 Grzymek Jerzy KT-162 Kraków małopolskie
34 Gurdak Władysław KT-094 Nowa Dęba podkarpackie
35 Hager Stanisław KT-048 Kraków małopolskie
36 Halicki Teodor KT-037 Kielce świętokrzyskie
37 Hawro Krajka Maria KT-024 Gliwice śląskie
38 Hermańska Anna KT-105 Częstochowa śląskie
39 Hrabal Anna KT-144 Kraków małopolskie
40 Jakowska Marta KT-283 Rzeszów podkarpackie
41 Janus Zbigniew KT-054 Kielce świętokrzyskie
42 Jasic Piotr KT-241 Rzeszów podkarpackie
43 Joseph Tomaszewska Elżbieta KT-130 Katowice śląskie
44 Kaczmarek Mikuszewska Joanna KT-235 Bielsko – Biała śląskie
45 Kaczmarska Elżbieta KT-091 Kraków małopolskie
46 Kafka Krzysztof KT-069 Gliwice śląskie
47 Kamińska Lidia KT-092 Rybnik śląskie
48 Karniewska Anna KT-026 Częstochowa śląskie
49 Knapik Barbara KT-253 Tarnów małopolskie
50 Knapik Barbara KT-011 Sosnowiec śląskie
51 Kohut Jan KT-231 Bielsko Biała śląskie
52 Kolesiński Maciej KT-174 Sławków śląskie
53 Kołodziejczyk Dobrzańska Krystyna KT-014 Stalowa Wola podkarpackie
54 Konieczny Bożena KT-170 Świętochłowice śląskie
55 Korzeniak Grażyna KT-110 Kraków małopolskie
56 Koś Halina KT-145 Rzeszów podkarpackie
57 Kowalski Witold KT-271 Kielce świętokrzyskie
58 Krzemień Maria KT-095 Będzin śląskie
59 Kubica Jerzy KT-074 Katowice śląskie
60 Kubit Kazimierz KT-223 Krosno podkarpackie
61 Kurek Stanisław KT-004 Korniaktów podkarpackie
62 Kurzak Maria KT-096 Bielsko – Biała śląskie
63 Lachowicz Monika KT-284 Rzeszów podkarpackie
64 Leska Anna KT-209 Dębica podkarpackie
65 Leśniak Włodzimierz KT-097 Olkusz małopolskie
66 Łukasik Lechosław KT-222 Rzeszów podkarpackie
67 Mach Zofia KT-113 Rzeszów podkarpackie
68 Machlarz Elżbieta KT-408 Chorzów śląskie
69 Magdziak Andrzej KT-033 Kraków małopolskie
70 Malawski Henryk KT-127 Przemyśl podkarpackie
71 Masternak Stanisław KT-082 Kielce świętokrzyskie
72 Mataniak Adam KT-099 Katowice śląskie
73 Matuszko Antoni KT-167 Kraków małopolskie
74 Melzer Andrzej KT-187 Bielsko Biała śląskie
75 Mencfel Krystian KT-289 Stalowa Wola podkarpackie
76 Misiewicz Wojciech KT-309 Krasiczyn podkarpackie
77 Modzelewska Maria KT-012 Nowy Sącz małopolskie
78 Mogielnicki Jacek KT-266 Gliwice śląskie
79 Mrówka Wanda KT-176 Piwniczna małopolskie
80 Nagórny Ryszard KT-107 Sandomierz świętokrzyskie
81 Napora Janusz KT-310 Przemyśl podkarpackie
82 Nowak Adam KT-020 Tarnowskie Góry śląskie
83 Odrzywołek Anna KT-255 Tarnow małopolskie
84 Olech Józef KT-238 Przemyśl podkarpackie
85 Orłowska Izabella KT-200 Rzeszów podkarpackie
86 Orzeł Bożena KT-190 Racibórz śląskie
87 Orzeł Janusz KT-316 Rybnik śląskie
88 Pankiewicz Wiesław KT-205 Rzeszów podkarpackie
89 Pawłowski Andrzej KT-178 Przemyśl podkarpackie
90 Piechowicz Krystyna KT-016 Gorlice małopolskie
91 Pietrasz Małgorzata KT-188 Częstochowa śląskie
92 Piękoś Zofia KT-104 Katowice śląskie
93 Pilch Magdalena KT-285 Świętochłowice śląskie
94 Podkański Stanisław KT-005 Katowice śląskie
95 Poloczek Anna KT-071 Katowice śląskie
96 Potoczny Anna  KT-329 Krosno podkarpackie
97 Przybysz Ławnicka Małgorzata KT-252 Tarnów małopolskie
98 Purymska Zofia KT-003 Kleszczów śląskie
99 Pytlowany Ryszard KT-036 Sanok podkarpackie
100 Rafik Zamaryalai KT-123 Gliwice śląskie
101 Raińczuk Anna KT-050 Rzeszów podkarpackie
102 Rataj Bogdan KT-119 Częstochowa śląskie
103 Remi Krawczyk Anna KT-192 Kielce świętokrzyskie
104 Rodak Zenon  KT-202 Katowice śląskie
105 Rubiniec Tomasz KT-298 Katowice śląskie
106 Rustecka Banach Renata KT-217 Częstochowa śląskie
107 Ryglowska Bluj Maria KT-058 Przemyśl podkarpackie
108 Salabura Katarzyna KT-157 Nowy Sącz małopolskie
109 Skirzyński Lech KT-147 Nowy Sącz małopolskie
110 Skomiał Iwona KT-198 Krosno podkarpackie
111 Słowiaczek Ewa KT-137 Sanok podkarpackie
112 Słupczyńska Małgorzata KT-106 Krosno podkarpackie
113 Sośnicka Ewa KT-146 Kraków małopolskie
114 Staniewicz Anna KT-199 Kraków małopolskie
115 Strabel Wiesława KT-076 Katowice śląskie
116 Strączyk Zygmunt KT-279 Jarosław podkarpackie
117 Strojny Alicja KT-057 Przemyśl podkarpackie
118 Szlenk Dziubek Dorota KT-152 Kraków małopolskie
119 Śliwińska Joanna KT-032 Nowy Sącz małopolskie
120 Ślusarczyk Bogdan KT-111 Chrzanów małopolskie
121 Trybulak Zbigniew KT-028 Częstochowa śląskie
122 Tymosiewicz Barańska Maria KT-290 Trzebinia śląskie
123 Tyrlik Małgorzata KT-108 Bielsko – Biała śląskie
124 Uchwat Bogusław KT-059 Przemyśl podkarpackie
125 Wacowska Ewa KT-100 Gliwice śląskie
126 Węgrzyn Elżbieta KT-267 Bielsko – Biała śląskie
127 Wiercioch Stanisław KT-239 Rzeszów podkarpackie
128 Witosławska Maria KT-277 Bielsko – Biała śląskie
129 Wójcik Jerzy KT-098 Staszów świętokrzyskie
130 Wróblewska Bryk Anna KT-227 Mielec podkarpackie
131 Zaleski Stefan KT-247 Częstochowa śląskie
132 Zastawniak Barbara KT-156 Kraków małopolskie
133 Zdybiowska Lucyna KT-221 Kielce świętokrzyskie
134 Zemła Marek KT-047 Katowice śląskie
135 Zimoch Barbara KT-318 Wodzisław Śląski śląskie
136 Żabińska Sylwia KT-035 Cieszyn śląskie
         
|787 views |